KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8838028
nr 883 8028
oidentifierad konstnär, omkring 1900, Landsväg, 45 x 31
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 mars 2014
kl 19:46:14
24/3 09:48:59